Urodziny to wydarzenie, które zapada w pamięci na bardzo długo, jeżeli nie na całe życie. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o dzieci. Dlatego też tak istotne jest, aby zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który sprawi, że każda chwila tego wyjątkowego dnia będzie na wagę złota i wywoła w małym jubilacie same pozytywne wspomnienia.

 

Doskonałym pomysłem na wspólne świętowanie i spędzenie czasu będzie zorganizowanie zabawy, która zintegruje całą rodzinę. Idealnie sprawdzi się tu właśnie gra Escape Room, która dostosowana została do przedziału wiekowego zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tego rodzaju rozrywka dostępna jest między innymi w mieście Elbląg. Udowadniamy więc, że urodziny dla dzieci można zorganizować zupełnie inaczej!

 

Urodziny w Escape Room – Elbląg

Urodziny zorganizowane w pokoju zagadek z całą pewnością będą należały do jednych z najbardziej emocjonujących i przy tym niezapomnianych. Polecane są one zwłaszcza miłośnikom przygód, a także zwolennikom literatury i filmów kryminalnych, detektywistycznych oraz sensacyjnych.

 

Zabawa urodzinowa w Escape Roomie bardzo dobrze rozwija zdolności poznawcze i kooperacyjne, ale również pozwala ćwiczyć refleks i umiejętność działania pod presją czasu. To z całą pewnością emocjonująca rozrywka, która dostarczy uczestnikom nie tylko zabawy, ale także pewnego rodzaju adrenaliny.

 

Urodziny dla dzieci - Elbląg

Urodziny dla dzieci w Escape Room cieszą się naprawdę dużą popularnością, a to właśnie za sprawą spektakularnego widowiska, które zapewniają pokoje zagadek. W ofercie dostępny jest również tzw. „Bubble room”, a zatem Bańkowy Pokój, który przeniesie zarówno najmłodszych, jak i dorosłych w bajkowy świat baniek mydlanych.

 

Przygotowane pokoje tematyczne oraz specjalna sala urodzinowa spowodują, że na dwie lub trzy godziny goście zapomną o codziennym świecie i znajdą się w zupełnie nowej rzeczywistości stwarzającej wyjątkowy wymiar czasoprzestrzeni. Wszystkie te atrakcje można mieć na wyciągnięcie ręki – wystarczy udać się do Domu Gier w Elblągu.

Cena pakietu Urodziny* to  40 zł/osoba w grupie 6-12 osób, czas zabawy to 2 godziny, powyżej 12 uczestników każdy następny osoba dopłata tylko 50% ceny, max 24 osoby!

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Urodziny dla dzieci - Elbląg

Escape Room - DomGier.Eu Bulwar Zygmunta Augusta 12, 82-300 Elbląg tel: 514335895      rezerwacjedomgier@gmail.com